Kontakt na pobočky

Rezervace testovací jízdy

Audi

Německá společnost Audi, zaměřená na výrobu luxusních automobilů, byla založena v roce 1909 v Bavorsku. Audi je součástí skupiny Volkswagen Group a patří mezi nejstarší výrobce aut v Německu. Znakem značky jsou 4 propojené kruhy symbolizující spojení čtyř nezávislých výrobců motorových vozidel (Audi, DKW, Horch a Wanderer).

V roce 2016 byl nejprodávanějším vozem model Audi Q3, který se dostal i do první desítky nejprodávanějších SUV uplynulého roku. Hned v závěsu za ním skončil model Q7.

Model Audi A5 v provedení Sportback byl 5. nejprodávanějším liftbackem za předchozí rok. Dalšími oblíbenými modely jsou také Audi A3, A4, A6, Q2 a Q5. Společnost v roce 2017 představila již 4. generaci modelu A8. Tento vůz je prvním sériově vyráběným automobilem na světě pro jízdu s vysokou mírou automatizace.

Prodej vozů značky Audi probíhá na pobočkách v Pardubicích, Liberci a Teplicích. Autorizovaný servis a sklad náhradních dílů Audi navíc naleznete i v Poděbradech. Pokud se rozhodnete pro koupi některého z vozů této značky, můžete k jeho financování využít Audi Financial Services. Výhodné financování pro každého zahrnuje mnoho akčních nabídek v podobě leasingu, spotřebitelského úvěru i operativního leasingu.