Nová Mazda6: inovativní pohon a 5 hvězd z testu bezpečnosti Euro NCAP

Mazda
Zveřejněno: 29. 10. 2018
Stylově působivý vůz Mazda6 ztělesňuje vzrušující výkon, extrémní úsporu paliva a pokročilé bezpečnostní funkce pro mimořádný zážitek z jízdy.

5 hvězdiček za bezpečnost

Mazda6 je prvním vozem ze stáje Mazda, který obdržel maximální počet 5 hvězd v nových přísnějších nárazových testech Euro NCAP. V kategorii ochrana dospělých cestujících zaznamenala nová "šestka" vyjímečné skóre 95 %. Za ochranu dětí byla poté ohodnocena 91 %. K výsledku přispěly nemalou měrou i jízdní vlastnosti nové Mazdy, konkrétně předvídatelné chování vozidla a jeho rychlé reakce při zrychlování, brzdění nebo manévrování. S Mazdou6 proto dojedete bezpečně. 

Kvalita je o pocitech

Při navrhování nového modelu Mazda6 se dotáhla vášeň pro automobily na nevídanou úroveň a vytvořilo se vozidlo, které nezná kompromisy. Technologie nové generace splňují nejvyšší nároky díky sportovnímu vzhledu designu KODO a zcela přepracovanému a modernizovanému interiéru, jenž nabízí nejvyšší luxus v historii značky Mazda.

Design

Nová Mazda6 je sportovní a vyspělá, má nižší profil s výraznějšími blatníky, elegantními LED světlomety a důmyslně řešenou čelní maskou. Její působivá krása a vytříbený charakter jsou umocněny dokonalostí TAKUMI-NURI, což je vysoce kvalitní technologie lakování vozů Mazda, která vdechuje život desinu KODO a zdůrazňuje krásu každé linie. Zbrusu nový interiér, splňující všechny vaše nároky, je výrazem moderní elegance. Najdete v něm materiály se semišovou úpravou a luxusní kůži (součástí limitované série TAKUMI). Každý luxusní detail zdůrazňuje pohodlí a požitek z jízdy.


Technologie

Mazda6 je vyrobena pro požitek z jízdy bez ohledu na stav vozovky, denní dobu či počasí. Naše moderní bezpečnostní technologie i-ACTIVSENSE se navzájem harmonicky doplňují a řidič je díky nim lépe informován o situaci okolo vozu. Řízení nikdy nebylo bezpečnější a příjemnější. Nová Mazda6 vám dává úžasný pocit jistoty díky projekčnímu Head Up displeji promítající informace na čelním skle, inteligentnímu asistenčnímu systému, který upraví rychlost vozu podle změn nejvyšší povolené rychlosti, a monitoru s výhledem 360° pro stoprocentní přehled v okolí vozidla. Systém MZD Connect je nyní obsazen 8" obrazovkou s vysokým rozlišením.

 

Výkon

Vůz vytvořený pro maximální požitek z jízdy nedělá kompromisy. Bojujeme proti zážitým konvencím a nabízíme vám jedinečný výkon automobilu v kombinaci s úžasnou úsporností. Naše zdokonalé TECHNOLOGIE SKYACTIV pracuje zdcela bezchybně a nabízí plynulejší, méně únavnou jízdu a sportovní výkon, takže si řízení opravdu užijete. Vychutnejte si mimořádný výkon a svižnost v kabině v ideálně odhlučněné kabině, kde můžete klidně i šeptat.

 

Pro více informací kontaktujte naše prodejce značky Mazda.

Pobočky

Pardubice

Hradecká 555

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Kontaktní formulář