Nový Volkswagen Touareg. SUV nové generace.

Volkswagen
Zveřejněno: 04. 07. 2018
Podnikejte s rodinou velké věci.

Volkswagen Touareg krásně zapadne do vašich rodinných i business plánu. Výbava, kterou od něj očekáváte, je pro něj samozřejmostí. Navíc nabízí zcela novou digitální přístrojovou desku Innovision Cockpit, asistenta nočního vidění Night Vision, LED-Matrix světlomety IQ. Light nebo systém aktivní stabilizace náklonu. Takže s přehledem ustojíte jakékoliv dobrodružství, do kterého se pustíte.

 

INNOVISION COCPIT

Ovládací centrum bez ovladačů. Posaďte se do kabiny budoucnosti. Řidič může ve voze Touareg sedět před velkým prohnutým displejem (výbava na přání), jehož digitální data ovládá prostřednictvím dotyků, gest nebo hlasových pokynů. Vše je intuitivní a přispůsobí se Vašim potřebám.

 

SEDADLO "ERGO COMFORT"

Pohodlí s 18 parametry. Užijte si v průběhu jízdy trochu relaxace. Volitelné sedadlo "ergoComfort" pro místo řidiče a spolujezdce totiž může být na přání vybaveno masážní funkcí. Různé masážní programy napomáhají uvolnění Vašich zad. Vy tak zůstanete fit i po hodinách strávených za volantem.

 

NIGHT VISION A ASISSTENČNÍ SYSTÉMY

Vidíte i to, co je skryto ve tmě. Přístroje pro noční vidění možná znáte ze špionážních filmů. Nyní máte jeden takový k dispozici ve Vašem automobilu. Infračervená kamera systému "Night Vision" rozpozná tepelný obraz člověka nebo zvířete před vozidlem a zobrazí ho v kabině.

Chráněni budete ze všech stran. Abyste Vy i Vaši spolucestující byli v bezpečí, chrání Vás ze všech stran volitelný systém proaktivní ochrany cestujících "PreCrash". Jestliže systém rozpozná hrozící kolizi, automaticky uskuteční preventivní opatření - napne bezpečnostní pásy, uvede sedadla do vertikální polohy a zavře otevřená okna včetně panoramatického střešního okna.

V novém Touaregu je možné si navolit další asistenční systémy jako jsou adaptivní tempomat ACC s předvídavou regulací rychlosti, asistent pro jízdu v koloně, parkovací asistent "Park Assist" nebo třeba asistent pro sledování dopravy v příčném směru.

 

MATRIX LED

Nikdo nemá rád řidiče, který oslňuje druhé. Světla, která téměř nikdy neoslňují: Volitelné IQ. Light - světlomety využívající technologii LED-Matrix s dynamickou regulací dálkových světel "Dynamic Light Assist" osvětlují Vaši cestu jasněji a do větší vzdálenosti, aniž by přitom omezovaly výhled ostatních účastníků provozu ve Vašem okolí.

 

PRO ZÁŽITEK Z JÍZDY

Váš automobil se prostě nebude naklánět. Projíždíte rádi zatáčky sportovnějším způsobem? Volitelná elektromechanická aktivní stabilizace naklánění omezuje boční náklony karoserie i tendenci k nedotáčivosti. Výsledkem jsou úžasné jízdní vlastnosti.

Vždy ve správné výšce. Aby Vaše radost z jízdy nebyla ničm tlumena, může být Touareg vybaven na přání komfortním vzduchovým pérováním, které přizpůsobí světlou výšku karoserie aktuálnímu stavu terénu.

 

 

 

DYNAUDIO

Objevte na svých cestách ještě také svět zvuku. Nejvyšší tóny pro Touareg. Ale také bezedné hloubky. Na přání Vás bude při cestování provázet fantastický zvuk audiosystému 7.1 Dolby-Surround od firmy DYNAUDIO, který byl přesně přizpůsobený prostorovým poměrům vozu.

 

 

LINIE A CENY

Linie Zdvihový objem (l) Převodovka Výkon kW (k) Cena s DPH
Elegance 3.0 TDI Tiptronic 8st. autom 210/286 1 742 900 Kč
Atmosphere 3.0 TDI Tiptronic 8st. autom 210/286 1 742 900 Kč
R-line 3.0 TDI Tiptronic 8st. autom 210/286 1 823 900 Kč
Ceny všech modelů jsou v Kč včetně 21% DPH.
Veškeré údaje obsažené v tomto ceníku mají pouze informativní charakter. Od data předání do tisku nebo uveřejnění na internetu mohlo dojít k úpravám.
Fotografie mohou zobrazovat i příslušenství nebo zvláštní výbavu, která není součástí dané zvolené specifikace vozidla. Pro aktuální informace o cenách, výbavě, akčních modelech či možnosti kombinací jednotlivých mimořádných výbav se obracejte na naše prodejce.

 

Více informací o možnostech nového Touaregu. | Touareg konfigurátor.

Podívejte se na fotografie z testování nového Touaregu s našimi klienty nebo se rovnou objednejte na vlastní testovací jízdu prostřednictvím formuláře níže.

Od data předání do tisku nebo uveřejnění na internetu mohlo dojít k úpravám. Fotografie mohou zobrazovat i příslušenství nebo zvláštní výbavu, která není součástí dané zvolené specifikace vozidla. Pro aktuální informace o cenách, výbavě, akčních modelech či možnosti kombinací jednotlivých mimořádných výbav se obracejte na naše prodejce.

Pobočky

Poděbrady

Choťánky 166

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Pardubice

Hradecká 555

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Teplice

Dvořákova 83

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00


detail pobočky

Svitavy

Dimitrovova 2

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00


detail pobočky

Praha

Kolbenova 891/37

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá7:00 - 19:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Rezervace testovací jízdy

Vyberte si značku vozu:


Testovací jízdu můžete rezervovat také telefonicky na +420 325 400 400