SEAT Ateca s výhodným financováním SEAT Plus

SEAT
Zveřejněno: 02. 08. 2018
Nenechte si ujít SEAT Ateca již za 3 879,- Kč měsíčně.

 

SEAT Ateca již od 3 879,- Kč měsíčně

Využijte zvýhodněné financování SEAT Financial services s akcí SEAT Plus a získejte stylové SUV SEAT Ateca již za 3 879,- Kč měsíčně.

Individuální nabídku přímo pro Vás připraví naši prodejci.

 

SEAT Ateca

Suverénní rodinný vůz pro všechny příležitosti. SEAT Ateca zvládne každodenní úkoly s přehledem a ještě stylově. Zvolte SEAT Ateca ve výbavě Xcellence a užívejte si dokonalého komfortu v sedadlech s čalouněním z Alcantary. Dáváte přednost dynamičtější jízdě a ostřejšímu vzhledu vašeho vozu? Ateca FR s 18" disky z lehkých slitin, dvojitou koncovkou výfuku a sportovními sedadly vás jistě uspokojí. Zvláště v kombinaci s výkonem až 190 koní a pohonem všech kol 4Drive.

 

 

 

 

 

Suveréní vzhled

 

Nový SEAT Ateca se suverénně pouští do každodenních úkolů s osobitým a dynamickým stylem, jímž se vyznačuje každá, s jasným záměrem vedená ostrá linie jeho exteriéru. V interiéru bylo všechno navrženo tak, aby se rutina proměnila v nejpříjemnější zážitky. S tímto SUV, které nabízí vše od ergonomicky uspořádané středové konzoly až po obrovský vnitřní prostor, budou všední dny překonávat i ta největší očekávání.

 

 

 

Městský život bez stresu


Základem bezpečného provozu ve městě je předvídání způsobů, jak si zjednodušit situaci a zajistit hladký průběh každého dne. Asistent pro jízdu v dopravní koloně* převezme za řidiče opakující se zastavování a rozjezdy, zatímco systém sledování mrtvého úhlu, doplněný o upozorňování na vozidla přijíždějící ze stran při couvání, zvýší bezpečnost při změnách jízdního pruhu během každodenního cestování.

* K dispozici pouze v kombinaci s převodovkou DSG.

 

 

 

Mimořádná nápaditost


Vaše každodenní rutina bude mít dokonalý průběh díky vyspělým technologiím pro nejlepší a nejefektivnější městský život. Technologie Full Link vám umožní připojit chytrý telefon a užívat si všechny mobilní aplikace i za jízdy, zatímco bezdrátová nabíječka zajistí snadné nabíjení mobilního telefonu.

 

Pobočky

Brno

Hněvkovského 603/81

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So9:00 - 13:00


detail pobočky

Kontaktní formulář