Otestujte na vlastní kůži nový Hyundai Tucson a Hyundai i20

Hyundai
Zveřejněno: 27. 09. 2018
Otestujte nový Hyundai Tucson a zjistěte, proč se mu říká král českých SUV. Prostor a variabilitu zase oceníte u nového Hyundai i20. Zkuste je oba!

Vyzkoušejte si nový Hyundai Tucson nebo Hyundai i20 během testovacích jízd. Zastavte se v našich showroomech a objednejte si testovací jízdu ještě dnes.

 

 

Hyundai Tucson: Král SUV

Tucson vás ohromí svěžím a nepřehlednutelným designem s Full LED předními světlomety a lehkými 19“  koly. Po praktické stránce poté oceníte prostor, kterým nový Tucson disponuje. Jízdu vám ulehčí nejmodernější bezpečnostní asistenti - Systém autonomního nouzového brzdění FCA, Systém sledování pozornosti řidiče DAW, Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA. Motory Hyundai Tucson dávají vozu dostatečnou rezervu ve výkonu i točivém momentu. Ta je k dispozici, kdykoliv ji potřebujete. Vyberte si z nabídky moderních motorů, k dispozici jsou benzinové a dieselové motory v kombinaci s manuálními a automatickými převodovkami.

 

Výrazný design a Hyundai i20

Interitér Hyundai i20 se vyznačuje především mimořádným prosorem a variabilitou interiéru. Široká škála barevných provedení interiérů a stylových prvků dělá z Hyundai i20 stylový vůz. Nová i20 nabízí čtyři benzinové motory, které vás přesvědčí vynikajícím výkonem a úsporným provozem. Jízdu vám usnadní celá řada jízdních asistentů, např.Systém varování při opuštění jízdního pruhu, Automatické přepínání dálkových světel, Sledování tlaku v pneumatikách  a mnohé další. S přednimi a zadními asistenty parkovacími asistenty nebo automatickou klimatizací bude vaše jízda pohodlná, ať už pojedete kamkoliv. 

Pobočky

Kolín

Havlíčkova ul. 158

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Teplice

Srbice 96

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00


detail pobočky