Užitkové vozy Renault: spolehlivost a kvalita nyní i v Ústí nad Labem

Renault
Zveřejněno: 17. 10. 2018
Prozkoumejte nabídku užitkových vozů Renault a využijte Financování 103%. Jako bonus jsme pro vás připravili zimní pneumatiky zdarma!

V Ústí na Labem pro vás a vašeho užitkového Renaulta zajistíme:

  • individuální a profesionální přístup
  • certifikované přestavby 
  • financování 
  • pojištění
  • značkové příslušenství

 

V současné době můžete například využít financování CREDIT 103%, ke kterému dostanete zimní pneumatiky zdarma v případě, že vůz objednáte od 1.10.2018 do 31.12.2018.

Kterého si vyberete?

Silný a výkonný Renault ALASKAN

Renault ALASKAN je pick-up, který vás upoutá na první pohled. Jeho 18" disky z lehkých slitin,mohutné nárazníky a široké podběhy dávají najevo, že s ALASKANEM dojedete kamkoliv. Komfort při jizdě zajistí velká kabina, pohodlná kožena sedadla nebo dvoufázová automatická klimatizace. Z technologii lze zmínit například 7" dotykovou navigaci, kterou je vestavěná 360° kamera, která maximalizuje viditelnost při manévrování v městském prostředí nebo v obtížném terénu. Podvozek s žebřinovým rámem vyrobený z vysoce odolné zesílené oceli pro torzní tuhost a víceprvková zadní náprava mají zásluhu na tom, že ALASKAN drží dokonale na vozovce bez ohledu na povrch. ALASKAN nejen díky tomu utáhne i uveze opravdu těžké předměty. A dieselový motor o objemu 2,3 litru mu k převážení opravdu těžkých věcí zajistí i dostatek síly. 

 

Funkční a přitom praktický Renault KANGOO Express

Vyberte si KANGOO Express v krátké verzi, v dlouhé, ve 2místné, 5místné nebo pro 7 lidí. Dvě úrovně vybavení, řada úsporných motorů, pestrá škála možných konfigurací, prosklených či neprosklených, s bočními posuvnými dveřmi či bez nich, s asymetrickými zadními dvoukřídlými dveřmi nebo se zadními výklopnými dveřmi... Vyberte si? Za zmínku také stojí velikost nákladního prostoru. KANGOO uveze až 800 kg nákladu, o maximální šířce 1,22 metrů a délce 2,89 metrů. 

 

 

Renault TRAFIC: Parťák pro jakoukoliv práci

Profil karoserie, nový design kabiny, unikátní výbava a výkonné motory. To vše zaručuje ještě efektivnější práci: Renault TRAFIC je inovativní do nejmenších detailů. Kromě toho všeho nabízí TRAFIC nejdelší úložný prostor ve své kategorii. V kažodenním provozu oceníte nejen jeho velký úložný prostor ale i kabina pro řidiče obsahuje spoutu odkládacího prostoru pro krabičku s obědem, brašnu s nářadím, potřebné doklady a dokumenty... Prostě pracant k nezaplacení. Manipulaci vám poté usnadní zadní parkovací kamera, která je vestavěná v zadním zrcátku a zadní parkovací senzory se zvukovou signalizací. 

Pokud vaše potřeby převyšují možnosti verzí dodávaných přímo z výroby nevadí, ve spolupráci s lokálními dodavateli přestaveb jsme schopni navrhnout ideální řešení na míru. TRAFIC je skvělým základem například pro chladící vestavbu, mobilní dílnu či ambulanci - záleží jen vás.

 

 

MASTER a celá řada podob

Předělejte si svůj MASTER na chladicí přestavbu, na převozní dílnu nebo valníkovou podobu. MASTER zvládne cokoliv. Renault MASTER je výkonný, úsporný, bezpečný a nyní ještě praktičtější. Jeho motory a řada inovativních řešení vám výrazně usnadní každodenní práci. Možnost regulace polohy za volantem, ergonomicky rozmístěné ovládací prvky, velký počet snadno přístupných úložných prostor a optimální výhled – MASTER nenabízí jen velký úložný prostor, ale i pohodlnou multifunkční kabinu. Během jízdy využijete také například zpětné zrcátko Wide View a to zejména na křižovatkách. Toto zrcátko umístěné ve sluneční cloně spolujezdce vykrývá mrtvý úhel a zvyšuje tak bezpečnost jízdy. Zrcátko rozšiřuje výhled na pravou stranu vedle vozidla. Parkovací senzory nebo kamera signalizují nebo zobrazují překážky za vozidlem a usnadňují tak couvání. Takových detailů oceníte u MASTERA celou řadu. 

 

Pro více informací kontaktujte naše prodejce.

Pobočky

Ústí nad Labem - Trmice

Tyršova 864

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00


detail pobočky

Děčín

Teplická 346

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 17:00


detail pobočky