Volkswagen představuje nového člena své SUV rodiny. Seznamte se s T-Crossem

Volkswagen
Zveřejněno: 30. 10. 2018
T-Cross je nový crossover od Volkswagenu, které zaujme svými rozměry a variabilitou. Přijďte si ho otestovat.

O novém T-crossu výrobci říkájí, že se jedná o flexibilní SUV, které se přizpůsobí vašim potřebám. Auto je určené především pro zákazníky, kteří požadují od svého vozu mobilitu, nízké náklady a vynikající užitou hodnotu. 

Přijďte si ho otestovat.

Napište nám a objednejte si testovací jízduještě dnes. 

Na první pohled....

... vás zaujmou výrazné stylistické prvky jako jsou dominantní kapota motoru a široká maska chladiče. V interiéru oceníte především vyvýšené sedadlo řidiče a spolujezde, díky kterému budete mít výhled všemi směry. Interiér je uzpůsobený tak, že si budete připadat, jako byste jeli v mnohem větším autě. Díky posuvným zadním sedadlům snadno zvětšíte prostor nejen pro nohy vašich spolujezdců, ale i ten zavazadlový. Přijemnou sportovní atmosféru uvnitř vozu zase vykouzlí ozdobné obložení přístrojové desky.

 

Výkonné a hospodárné přeplňované motory

U T-Crossu si budete moci vybrat ze čtyř úsporných motorů přeplňovaných turbodmychadlem. Dvě výkonové verze zážehového tříválce 1.0 TSI s filtrem pevných částic poskytují nejvyšší výkon 70 kW/95 k, resp. 85 kW/115 k. Čtyřválec 1.5 TSI dosahuje nejvyššího výkonu 110 kW/150 k. Nabídku završuje čtyřválec 1.6 TDI s výkonem 70 kW/95 k. Oba tyto motory budou uvedeny později. Všechny jednotky splňují nejnovější emisní normu Euro 6d-TEMP. V závislosti na vybraném motoru je hnací síla přenášena na vozovku prostřednictvím pětistupňové, resp. šestistupňové přímo řazené převodovky nebo sedmistupňové převodovky DSG. Všechny verze mají pohon předních kol.

 

Bezpečně s asistenčními systémy

T-Cross je sice malý, ale disponuje asistenčními systémy velkých automobilů, což z něj dělá nejbezpečnější SUV své třídy. V testech Euro NCAP získal T-Cross 5 hvězdiček. K dipozici budou seriově dodávané tyto asistenty:

  • Front Assist - pro detekci překážek vpředu včetně rozpoznávání chodců
  • Funkce nouzového brzdění City
  • Lane Assist - pro jízdu v jízdním pruhu
  • Asistent pro rozjezd do kopce
  • Systém preventivní ochrany cestujících
  • Asistent pro změnu jízdního pruhu Blind Spot Detection
  • Kombinovaný asistent pro vyjetí z parkovacího místa.

 

T-Cross šitý na míru

Chcete mít T-Crosse přesně na míru? Vylepšete si ho díky široké nabídce prvků výbavy na přání a atraktivních paketů.  Už v základní výbavě není T-Cross žádný chudák. Palubní počítač, audiosystém, variabilní zadní sedadla, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, omezovač rychlosti a prvky pro ochranu chodců - to není málo. Vyšší verze Life nabízí navíc například multifunkční volant, parkovací senzory PDC (Park Distance Control) vpředu a vzadu, klimatizaci, výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce vpředu, výsuvnou schránku pod sedadlem spolujezdce vpředu a 16“ kola z lehké slitiny. Nejvyšší výbavová linie Style kromě toho všeho obsahuje ještě přední světlomety LED, multifunkční volant obšitý kůží, sportovní/komfortní sedadla vpředu, dekorační osvětlení, automatickou klimatizaci Climatronic a 17“ kola z lehké slitiny. Kterou si vyberete?

 
 

T-Crosse už na showroomech máme, objednete si testovací jízdu prostřednictvím našeho formuláře. 

 Zpočátku bude možné zvolit zážehový motor 1.0 TSI ve dvou výkonových variantách a dvě výbavové linie. T-Cross s výkonem 70 kW (95 k), 5stupňovou přímo řazenou převodovkou a stupněm výbavy Life lze pořídit za 437 900 Kč bez DPH. Dále bude k dispozici 15 kW (20 k) výkonnější verze s šestistupňovou převodovkou nebo se 7stupňovou automatickou dvouspojkovou převodovkou DSG. Ještě náročnější zákazníky uspokojí výbavová linie Style s motorem 1.0 TSI o výkonu 85 kW (115 k).

Od data předání do tisku nebo uveřejnění na internetu mohlo dojít k úpravám. Fotografie mohou zobrazovat i příslušenství nebo zvláštní výbavu, která není součástí dané zvolené specifikace vozidla. Pro aktuální informace o cenách, výbavě, akčních modelech či možnosti kombinací jednotlivých mimořádných výbav se obracejte na naše prodejce.

Pobočky

Poděbrady

Choťánky 166

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Pardubice

Hradecká 555

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Teplice

Dvořákova 83

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00


detail pobočky

Svitavy

Dimitrovova 2

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00


detail pobočky

Praha

Kolbenova 891/37

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá7:00 - 19:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Rezervace testovací jízdy

Vyberte si značku vozu:


Testovací jízdu můžete rezervovat také telefonicky na +420 325 400 400