Užitkové vozy Ford: vyberte si parťáka s dlouholetou tradicí pro vaše podnikání

Ford
Zveřejněno: 08. 03. 2019
Vyberete si parťáka z flotily užitkových vozů Ford.

Správně vybraný užitkový vůz je vašim parťákem ve všech ohledech.Vybírejte proto z toho nejlepšího s dlouhou tradicí. Sáhněte po užitkových vozech Ford se zárukou Ford Protect - komplexní zárukou na 5 let nebo na 200 000 km*.

Co svědčí o kvalitě více? 

Nabídka je opravdu široká.

 

Řada Ford Courier: stylové a praktické vozy pro každou příležitost

Nové Tourneo Courier

Nový kompaktní a prostorný vůz nabízí celou řadu jízdních asitentů, které vám usnadní ať už pracovní cestu nebo rodinný výlet. Díky velkému prostoru uvezete pohodlně všechny cestující a až 700 litrů nákladu.

Nový Transit Courier

Transit Courier spojuje praktičnost velkých dodávek a pohodlí rodiných vozů. Transit Courier například nabízí největší nákladový prostor v dané třídě, který pojme až 2,3 m3 nákladu. Díiy velkorysé výbavě a pokročilým funkcím nabízí jízdu na zcela nové úrovni.

 

Řada Ford Connect: vozy s dostatkem prostoru pro práci a i pro zábavu

Tourneo Connect

Pětimístné nebo sedm sedaček? U Turneo Customa můžete mít obojí. Nápadité navržení sedadel zahrnuje systém Ford Fold Flat, který usnadňuje uspořádat konfiguraci sedadel pro optimální převoz cestujících, zavazadel, objemných či dlouhých předmětů nebo rozličné kombinace všeho.

Transit Connect

Transit Connect si  zachoval vyhlášenou robustnost, odolnost a funkčnost řady Transit včetně důmyslného průvlaku v přepážce a flexibilního řešení předních sedadel. Tento vůz představuje příkladně sofistikovanou dodávku vybavenou  užitečnými asistenčními technologiemi, které v některých případech nejsou zatím dostupné ani u osobních vozů. Nabízí zejména pokročilou konektivitu včetně handsfree, pomáhá sledovat a regulovat rychlost vozu, a dokonce příspívá k ochraně chodců.

 

Řada Ford Custom: vozy s nejlepším nákladovým prostorem ve své třídě

Tourneo Custum

Nové Tourneo Custom disponuje celou řadou technických řešení, která zlepšují dojem z jízdy. Například elektricky nastavitelné, vyhřívané sedadlo řidiče a nastavitelný volant usnadňují nalezení optimální řidičské pozice. Pak je tu soubor asistenčních technologií jako asistent rozjezdu ve svahu, systém příčného rozdělování točivého momentu nebo kompenzace bočního větru.

Transit Custom

Obratný a snadno ovladatelný - to jsou vlastnosti, které vystihují nový Frod Transit Custom. Z jiudních asistentů oceníte například technilogii, která vá hlídá mrtvý úhel nebo systém, který vás upozorní na provoz v kolmém směru. Při couvání z parkovacího místa neocenitelné! Jedinečný snímač monitorující náklon vozidla pomáhá udržovat pneumatiky v kontaktu se silnicí v případě, že je těžiště vozu vysoko nebo při jízdě klopenými zatáčkami.

 

Ford Transit: variabilita především

Ford Transit je multifunkční dodávka, která vám poslouží i jako kancelář. Na cestách oceníte vestavěné mobilní připojení i dvě 12 V zásuvky. Ať už si vyberete kteroukoliv délku rozvoru, výšku střechy nebo typ karoserie, Transit vám nabídne mimořádný objem a délku nákladového prostoru. Objemný nákladový prostor pojme až čtyři europalety v případě modelů Van L2 a L3 a dokonce pět palet ve verzi Van L4. 

Zároveň jsem schopní vám zajistit přestavbu například do valníkové verze díky službě Transit podvozky. 

 

Ford Ranger: nejprodávanější pick-up v Evropě

Díky výkonným a zároveň úsporným motorům 2.2 TDCi Duratorq vám může Ford Ranger nabídnou silnou, sebevědomou a spolehlivou jízdu v jakékoliv terénu. Dieselová variata je pak dostupná ještě s větší silou díky motoru 3.2 TDCi Duratorq s výkonem 200 k a točivým momentem 470 Nm. Tak který?

Výkon a robustnost Rangeru umožňují připojit, v závislosti na verzi a při zohlednění maximální povolené hmotnosti jízdní soupravy, brzděný přívěs s hmotností až 3 500 kg!

 

Pro více informací kontaktujte naše prodejce.

* Záleží, která situace nastane dříve. Nájezd 200 000 km platí pro modely Ford Transit a Ford Transit Custom. Pro modely Ford Ranger, řadu Ford Connect a řadu Ford Courier platí garance nájedzdu Ford Protect 

120 000 Kč. 

Pobočky

Kolín

Havlíčkova ul. 158

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Kontaktní formulář