Kontakt na pobočky

Rezervace testovací jízdy

SEAT

Společnost SEAT byla založena roku 1950 ve Španělsku a patří mezi nejmladší evropské výrobce automobilů. Značka je součástí jednoho z největších světových automobilových koncernů s názvem Volkswagen Group, do kterého patří i společnosti Audi, Volkswagen, Porsche, Lamborghini nebo česká značka ŠKODA Auto.

Po ropné krizi představila automobilka několik nových modelů, z nichž nejpopulárnějším se stal Seat Ibiza, který umožnil společnosti expandovat na zahraniční trhy a stal se tváří celého podniku.

V 90. letech spatřil poprvé světlo světa Seat Toledo a později přišly na řadu modely Ateca, Altea, Alhambra, Cordoba, Leon nebo Leon Cupra. V roce 2017 byl představen modernizovaný SEAT Leon a uveden na trh zcela nový model s názvem Seat Arona. Značka je rovněž známá svou spoluprací s časopisem Cosmopolitan. Společně vyvinuli auto pro ženy s názvem Mii by Cosmopolitan.

V dnešní době dodává Seat vozy do více než 60 zemí světa. Prodej vozů značky SEAT probíhá na pobočce v Brně. Autorizovaný servis a sklad náhradních dílů SEAT naleznete ještě v Teplicích a Kolíně.