Kontakt na pobočky

Rezervace testovací jízdy

Volkswagen

Německá akciová společnost Volkswagen AG byla založena už v roce 1937. Úplně prvním a nejdéle vyráběným modelem byl Volkswagen Type 1, dnes známý pod názvem Beetle neboli „Brouk“. Jedním z nejprodávanějších modelů značky je Volkswagen Passat s motorem vpředu a pohonem předních kol.

V současné době je stěžejním modelem značky VW Golf, který je nejprodávanějším vozem v Evropě. Mezi další modely osobních automobilů patří například Polo, Tiguan, Touran, Sharan nebo v roce 2017 poprvé představený luxusní Arteon, nástupce modelu CC.

Značka je součástí jednoho z největších světových automobilových koncernů s názvem Volkswagen Group, do kterého patří i společnosti Audi, Porsche, Lamborghini, SEAT nebo česká značka ŠKODA Auto.

Prodej osobních vozů Volkswagen probíhá na pobočkách v Poděbradech, Pardubicích, Teplicích, Svitavách a Praze. Autorizovaný servis a sklad náhradních dílů vw naleznete kromě těchto měst i na pobočkách v Liberci a Brně. pokud se rozhodnete pro koupi některého z vozů této značky, můžete k jeho financování využít i volkswagen financial services. mezi produkty vwfs patří výhodné úvěry, leasingy a benefity jako pojištění nebo asistence.