Kontakt na pobočky

Rezervace testovací jízdy

Volkswagen Užitkové

Německá akciová společnost Volkswagen AG byla založena už v roce 1937. Kromě osobních automobilů naleznete v portfoliu značky i vozy užitkové. Největším z těchto modelů je VW Crafter, vyráběný od roku 2006, původně ve spolupráci s automobilkou Mercedes-Benz. Tato spolupráce skončila v roce 2017, kdy byl představen nový Crafter, vyvinutý designery pouze ze společnosti Volkswagen.

Nejprodávanějšími užitkovými vozy od Volkswagenu jsou modely z řady T6, konkrétně Transporter, Multivan a California. Pozadu není ani o číslo menší Caddy nebo robustní pickup Amarok.

Prodej užitkových vozů Volkswagen probíhá na pobočkách v Poděbradech, Pardubicích, Teplicích, Svitavách a Praze. Autorizovaný servis a sklad náhradních dílů VW naleznete kromě těchto měst i na pobočkách v Liberci a Brně. Pokud se rozhodnete pro koupi některého z vozů této značky, můžete k jeho financování využít i Volkswagen Financial Services. Mezi produkty VWFS patří výhodné úvěry, leasingy a benefity jako pojištění nebo asistence.